امروز: شنبه 31 شهریور 1397 برابر با 22 سبتامبر 2018

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 50

یاددشت دانشجویی-آقای علاف زاده

جمعه, 29 بهمن 1395 17:41 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

مسئولین برای خوزستان چه کردند!!؟؟

اقای رئیس جمهور مطمئن باشید مهمترین رقیب شما در انتخابات کارنامه ی کاری شما در این 4 است چرا که مردم خوزستان از دولت شما و همچنین مدیران پروازی شما نه تدبیر دیدند نه امید...!

 

 

 


38امين سالگرد پيروزى انقلاب همچون سالهاى گذشته باشكوه و بلكه پرشورتر برگزار شد.

 

مردم ايران بخصوص مردم محروم خوزستان که انقلاب یقینا متعلق به انهاست در چنين روزى همه مشكلات داخلى را كنار گذاشته و باحضور در صحنه دشمنان قسم خورده نظام كه درطول يكسال با چراغ سبز ليبرال هاى وطنى صابون به دلشان زده بودند كه اعتماد مردم به نظام كمرنگ شده را سرجايشان نشاندند.

 

اما مسئولین برای خوزستان چه کردند !!!! که به گفته امام راحل مردم خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرده‌اند آنجایی که نیاز به حضور مردم و ایستادگی انها بود به موقع و با بصیرت حضور یافتند حال که نوبت مسئولین است ایا پای حرف های خود ایستاده اند!!!

3درصد اختصاص نفت پیشکش!!! مردم مظلوم خوزستان هیچ توقع خاصی از مسئولین ندارند جز آنکه همان حقوق شهروندی که آقای رئیس جمهور روی آن مانور میداد را برای آنها فراهم کند حقوقی که طبق ماده 2 آن شهروندان حق دارند از بهداشت و آب آشامیدنی سالم برخوردار باشند.

 

آقای روحانی آیا در خوزستان حقوق شهروندی رعایت می شود آیا این منشور حقوق شهروندی جز شعار چیز دیگری بود؟ شعارهایی که به قول خودتان گاهی هم تو خالی است.

 

اقای رئیس جمهور! اهواز، برای شما بی ارزش تر از لغو سخنرانی یک فرد معلوم الحال است!!!

 

آیا مشکلات اهواز بعد از 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مایه شرمساری نیست!!!

 

آیا نجات جان حیوانات مهمتر از انسانهاست که معاون شما خانوم ابتکار برای حیوانات پست میگذارد و ابراز نگرانی میکند اما برای مشکلات مردم اهواز به جمله ((کاری نمیتوان کرد)) اکتفا میکند،حداقل با یک پست توئیتری یا اینستاگرامی برای دلگرمی مردم اهواز هم که شده ابراز نگرانی کنید!!!

 

اهواز نماد مقاومت است همانطور که مردم خوزستان 8 سال جنگ را تحمل کردند مطمئن باشید ریزگردها را هم تحمل خواهند کرد اما مهمترین خواسته اهوازی ها و همین طور خوزستانی ها توجه مسئولین به این استان است که شما این را هم دریغ میکنید!!

 

اقای رئیس جمهور مطمئن باشید مهمترین رقیب شما در انتخابات کارنامه ی کاری شما در این 4 است چرا که مردم خوزستان از دولت شما و همچنین مدیران پروازی شما نه تدبیر دیدند نه امید...!

علیرضا علاف زاده، دانشجوی مکانیک دانشکده مهندسی

...‌...........

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز

@anjchamran

????دانشجویان عزیز میتوانند #یادداشت_دانشجویی خود را برای درج در کانال #صدای_دانشجو

یا #پیج_اینستاگرام انجمن اسلامی دانشجویان

به مدیر کانال به آدرس @anjomaniha83 ارسال نمایند.

با تشکر

1436 بازدید آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 02 اسفند 1395 11:11

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی