امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 برابر با 17 جولای 2019

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 50

نامه دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به استاندار خوزستان ویژگی

دوشنبه, 15 آذر 1395 16:12 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

نامه دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به استاندار خوزستان پیرامون جلوگیری از انتقال آب کارون و حمایت از تیم استقلال خوزستان

بسمه تعالی

استاندار محترم خوزستان

جناب آقای دکتر شریعتی

سلام علیکم

با ادای احترامات و همچنین آرزوی توفیق و سربلندی برای مسئولینی که به این مملکت اسلامی و نظام مقدس و این خطه شهید پرور و گهربار خوزستان خدمت می کنند.

با توجه به مشکلات فراوان استان در همه زمینه ها و اشتغال و سایر مشکلاتی که خودتان مطلع هستید که به موقع به آنها خواهیم پرداخت. اما در این نامه دو مطالبه جدی را خواستارم:

مطالبه اول:

از جنابعالی خواستارم تا در باره انتقال آب کارون موضعی محکم و صریح و قاطع اتخاذ نمایید و از حق مردم این استان تمام قد دفاع کرده و نگذارید که ناحقی بر این مردم تحمیل شود و از هر جایی هر دستوری که به ضرر مردم صادر می شود را مانع شوید و با تکیه بر خداوند و حمایت مردم از حق آنان دفاع نمایید.

مطالبه دوم:

استاندار محترم، همانطور که مستحضر هستید استان خوزستان با کمبود امکانات و بودجه لازم در لیگ برتر افتخاری آفرید که تیم های پایتخت نشین بدون مشکل نداشتن امکانات یا کمی بودجه از کسب چنین افتخاری محروم ماندند، و این افتخاری بزرگ برای مردم استان خوزستان است که در لیگ برتر سال گذشته تیم استقلال خوزستان توانست قهرمان لیگ برتر شود.

اما متاسفانه اخباری به گوش میرسد که نگران کننده است و زمزمه ها حاکی از آن است که تیم استقلال خوزستان بنا به مشکلات عدیده و کمبود امکانات و همچنین کمبود بودجه و ناتوانی مالی بنا دارد تا از لیگ برتر و لیگ قهرمانان انصراف دهد و کنار بکشد، که اگر چنین اتفاقی بیفتد داغ ننگ بزرگی بر پیشانی مسئولان مربوطه خواهد بود.

قهرمان فوتبالی خوزستان در هر شرایطی و به هر دلیلی نباید اینگونه اذیت شود و تحت فشار قرار گیرد و به هیچ عنوانی نباید انصراف دهد.

جناب آقای استاندار محترم، آن ساعاتی را که مردم این استان برای قهرمان شدن این تیم غرق در شور و شادی و پایکوبی بودند و آن لبخند زیبایی که بر لب مردمان این خطه نشسته بود را به خاطر داشته باشید و از یاد نبرید، که اگر آن اتفاق بد رخ دهد آن همه شور و شعف به نفرت تبدیل خواهد شد و این ضربه بزرگی بر پیکره و چهره استان وارد خواهد کرد، و همچنین اعتبار استان را در معرض خطر قرار میدهد.

جناب آقای استاندار محترم، اینجانب به عنوان دبیرکل بزرگترین تشکل دانشجویی استان خوزستان، انجمن اسلامی دانشجویان، به نمایندگی اعلام میدارم که هر اتفاقی برای تیم فوتبال استقلال خوزستان رخ دهد ما سکوت نخواهیم کرد و هر کاری برای حمایت از استان لازم باشد انجام میدهیم.

لذا از شما به عنوان عالی ترین مقام اجرایی و نماینده مستقیم دولت در امورات دولتی خواستاریم که تمهیدات لازم را برای حمایت های لازم و تامین امکانات برای تیم های فوتبال خوزستان انجام دهید و باشد که از اقدامات به موقع و رضایت بخش شما در آینده به نیکی یاد شود.

و من ا... توفیق

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان

دانشگاه شهید چمران اهواز

بزرگترین تشکل دانشجویی استان خوزستان

علی قائدرحمت

 

2572 بازدید

مجموعه های بیشتر: « تست مهم

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی