امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 برابر با 17 جولای 2019

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 50

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از مسئول سابق بسیج اساتید خوزستان تقدیر کرد

جمعه, 08 مرداد 1395 04:05 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در دفتر کار کیانی‌نژاد، مسئول سابق بسیج اساتید خوزستان از فعالیت‌های انقلابی وی در طول مسئولیت در بسیج اساتید خوزستان تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگارخبرنگار خبرگزاری دانشجو از اهواز، اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از مسئول سابق بسیج اساتید خوزستان تجلیل کردند.

اعضای انجمن اسلامی دانشجویان با حضور در دفتر کاریرضا کیانی نژاد، مسئول سابق بسیج اساتید ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چندین ساله وی در عرصه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی لوح تقدیری را اهدا کردند.

کیانی نژاد ضمن تشکر و قدردانی از حضور دانشجویان اظهار داشت: در مسیر انقلاب و آرمان ها خستگی و بازنشستگی وجود ندارد و همواره باید در راه ولایت تلاش و مجاهدت کرد.

وی افزود: یکی از بهترین دوران خدمت من در بسیج اساتید و حضور در جمع دانشجویان ارزشی و انقلابی بود و هر وقت احساس خستگی می کردیم با حضور در جمع خالصانه دانشجویان قوت می گرفتیم.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: دانشجویان ارزشی و انقلابی باید ضمن تلاش و موفقیت در عرصه علمی، در دفاع از ارزش ها نیز تلاش مضاعف کنند و اجازه ندهند دانشگاه که سنگر انقلاب است به دست نااهلان بیافتد.

وی ادامه داد: توکل بر خدا و وحدت بین نیروهای انقلابی رمز پیشرفت و اثرگزاری کارهای فرهنگی در دانشگاه است و دانشجویان با بصیرت نباید اجازه دهند عناصر نااهل و فتنه گر در دانشگاه جولان دهند.

مسئول سابق بسیج اساتید ضمن تشکر مجدد از دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشجویان گفت: در هر زمان و هر مکان که انقلاب نیاز داشته باشد مجدد کمک خواهیم کرد و درب اتاق دفتر من بر روی دانشجویان انقلابی همیشه بازخواهد بود.

در ادامه علی قائد رحمت، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز ضمن آرزوی سلامت و شفای کاملکیانی نژاد بیان داشت: بسیج اساتید نقش فرماندهی جنگ نرم را دارد و یکی از مخلص ترین فرماندهان دکتر کیانی نژاد بود که صادقانه و خالصانه بدون کوچکترین چشم داشتی همواره در کنار فرزندان انقلابی خود حضور داشتند.

وی ادامه داد:کیانی نژاد به عنوان محور وحدت در دانشگاه عمل کرده و باعث وحدت نیروهای دانشگاهی شده بود که امیدواریم هر چه سریعتر و در صحت سلامت بتوانند فرزندان انقلابی خود را هدایت و کمک کنند.

3086 بازدید آخرین بار تغییر یافته جمعه, 08 مرداد 1395 20:06

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی