امروز: جمعه 01 شهریور 1398 برابر با 23 آگوست 2019

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد: ویژگی

دوشنبه, 26 بهمن 1394 20:17 نوشته شده توسط  کیانوش کاوی نژاد
رای دادن به این مورد
(1 رای)

با حضور کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، ویژه برنامه انتخاباتی “نماینده بدون روتوش” برگزار می شود

خدری افزود: انجمن اسلامی هیچ وقت از شخص و جناحی حمایت نکرده و در انتخابات پیش رو نیز بدین صورت عمل خواهیم کرد.

میلاد خدری دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگو با خبرنگار “موج چهارم”، از برنامه های ویژه ی این انجمن در ایام انتخابات خبرداد.

خدری افزود: انجمن اسلامی هیچ وقت از شخص و جناحی حمایت نکرده و در انتخابات پیش رو نیز بدین صورت عمل خواهیم کرد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز، هویت تشکل های دانشجویی را در استقلال از جناح ها دانست و عنوان کرد: در جریان انتخابات، نقش مؤثری را ایفا خواهیم کرد.

وی، مناظره های دانشجویی و پخش مستند و کارگاه تحلیل سیاسی را از برنامه های ویژه ی ایام انتخابات در دانشگاه شهید چمران اهواز نام برد و گفت: یکی دیگر از برنامه هایی که به صورت مشترک با انجمن های اسلامی دانشگاه های آزاد اهواز و علوم پزشکی اهواز برگزار شد، جلساتی تحت عنوان “نماینده ی بدون روتوش” بوده است.

میلاد خدری در خصوص محتوای برنامه ی نماینده ی بدون روتوش بیان کرد: در این ویژه برنامه، با دعوت از کاندیداهای مطرح شهر اهواز، با طرح سوالاتی از سوی دانشجویان، جلسات پرسش و پاسخ دانشجویی، که بحمدا.. بسیار جذاب و جنجالی بود، برگزار شد.

این فعال دانشجویی، هدف از برگزاری چنین برنامه ای را، طرح دغدغه و مطالبات، آشنایی با دیدگاه کاندیداها و ایجاد فضای انتخاباتی در دانشگاه و شهر اهواز دانست و اظهار کرد: سعی ما بر این بوده کاندیداها از جناح و حزب خاصی نباشند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز، محور سوالات مطرح در این جلسات را موضوعاتی همچون ریزگرد ها، آب شرب، بیمه ی سلامت، برخورد با مفسدان اقتصادی، سوابق کاندیداها و موضع گیری های آنها، نظر کاندیداها در مورد رقبا و نماینده های فعلی و سابق مجلس و جمله سازی با کلمات کلیدی(اسم شخص یا نهاد یا اتفاق خاصی) نام برد و خاطرنشان کرد: در این برنامه متاسفانه برخی کاندیداها در خصوص حضور خود خلف وعده کردند و برخی هم رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت شدند.

وی با بیان اینکه تا به امروز با آقایان سید کریم حسینی، ناصر سودانی و سید شریف حسینی جلسه برگزار شده و ان شاء الله بقیه ی کاندیداهای مطرح هم در روزهای آتی تشریف خواهند آورد، عنوان کرد: اولین جلسه ی این ویژه برنامه با حضور دکتر سید کریم حسینی بوده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، خبر این جلسات منتشر خواهد شد.

خدری در پایان افزود: رسالت انجمن های اسلامی، رسالت انبیاست و ان شاء الله از روز سه شنبه (۲۷ بهمن ماه)، خبر این سلسله جلسات از طریق کانال تلگرامی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به نشانی(صدای دانشجو. @anjchamran ) بصورت کامل انتشار میدهیم.

3898 بازدید

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی