امروز: جمعه 01 شهریور 1398 برابر با 23 آگوست 2019

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 50

دبیر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز:

چهارشنبه, 06 مرداد 1395 16:35 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

هتاکی فعال فمنیست علیه عاشورا در راستای تکمیل پازل فائزه هاشمی است.

 

دبیر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به گستاخی شادی صدر فعال فمينيست علیه نمادهای عاشورایی گفت: این اقدامات در راستای تکمیل پازل فائزه هاشمی برای ترویج اباحی گری در کشور است.

 

 

اخبار دانشگاهی را از «کانالاخبار دانشگاهی SNN.ir»دنبال کنید

علی قائدرحمت، دبیر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در اهواز، اظهار داشت: هتک حرمت شادی صدر، فعال فمينيست و دبیر اسبق روزنامه زن به مدیریت فائزه هاشمی، پس از اقدام فائزه در دیدار با بی حجابان بهائی، تکمیل یک پازل اباحه گری است که ادامه دارد.

وی افزود: وقتی که فائزه هاشمی در داخل کشور جمهوری اسلامی، با گروهی که ذکر شد علنا دیدار می کند و به این کارش هم افتخار می کند و تمام قد از آنها حمایت می کند، پس چیز عجیبی نيست که همفکرانش در خارج از کشور چنین اقدامات زشت و وقيحانه ای در پشت نقاب دموکراسی و آزادی های دروغین انجام دهند.

قائد رحمت بیان کرد: اقدام این فرد به قدری زشت و بی شرمانه بود که لایق هیچ پاسخی نیست.

وی با اشاره به سابقه ننگین این افراد گفت: شخصیتی که در مقالاتش از تجزیه طلبی و نظریه چندشوهری دفاع کرده و به حمایت از مجاهدین خلق(منافقین) قلم میزند و در خارج هم سازمان علیه حجاب درست می کند و از قاچاقچيان مواد مخدر دفاع میکند، همان شخصیتی است که حامی دولت اصلاحات بوده و در زمان دولت اصلاحات دو جایزه رسمی مطبوعات از دولت وقت دریافت می کند، و سال 88 هم فتنه انگیزی می کند و خودش بزدلانه به خارج از کشور می گریزد و عده ای جوان فریب خورده را به کشتن می دهد و در خارج کشور هم از این فتنه حمایت می کند.

دبیر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: البته وقتی که شخصیت های بزرگ دوره اصلاحات که یا نماینده مجلس ششم بودند، و یا وزیر و معاون وزیر و... که از کشور خارج شده و دست به هر اقدام پلیدی میزنند و یا زنان مشهور در دولت اصلاحات وقتی علنی کشف حجاب می کنند، از افراد حقیر و کوچکی همچون شادی صدر انتظار بیشتری نمی شود.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که مسئولان وقت در داخل کشور نظارت داشته باشند که افرادی که مورد حمایت گروه منحرفه هستند دست به چنین اقدامات زشتی نزنند که ملت انقلابی ایران توهین هیچ شخصیتی به اباعبدالله روحی له الفدا را نخواهد پذیرفت.

4780 بازدید آخرین بار تغییر یافته جمعه, 08 مرداد 1395 19:08

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی