امروز: جمعه 01 شهریور 1398 برابر با 23 آگوست 2019

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 50

•دبیر جدید شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز انتخاب شد. ویژگی

دوشنبه, 04 مرداد 1395 10:22 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 تشکیل اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان و با رای قاطع اعضا، از بین سه نامزد کاندیداتوری دبیرکلی انجمن، علی قائد رحمت، دبیر کل جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجو از اهواز، اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان با حضور هیئت ناظر و اعضای جدید شورای مرکزی در دفتر مرکزی انجمن اسلامی تشکیل شد.

در این جلسه میلاد خدری، دبیر سابق در ابتدا ضمن تبریک به اعضای جدید به ارائه گزارش درباره عملکرد ترم سابق پرداخت و اینکه انجمن اسلامی دانشجویان در ترمی که گذشت توانست در حوزه فرهنگی برنامه های متنوعی را در راستای تحقق آرمان های انقلاب در دانشگاه برگزار کند.

در ادامه سه نامزد دبیر کلی انجمن اسلامی دانشجویان به ارائه برنامه های خود برای سال پیش رو پرداختند و به سئوالات اعضای شورای مرکزی برای تحقق این اهداف و انطباق آن با سیاست های کلی انقلاب و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی پاسخ دادند.

در بین از بین سه نامزد، کاندیداتوری دبیرکلی انجمن، علی قائد رحمت، دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی به مدت یکسال به عنوان دبیرکل جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز انتخاب شد.

انجمن اسلامی دانشجویان بزرگترینتشکل دانشجویی دانشگاه شهید چمران است که راستایی تحقق و تعمیق باورهای اسلامی و با مشی انقلابی به صورت خودجوش در بخش فرهنگی و سیاسی فعالیت می کند،

این تشکل دانشجویی به لحاظ تشکیلاتی زیر نظر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان سراسر کشور است.

 

594 بازدید آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 09 آبان 1395 10:36

مجموعه های بیشتر: « معرفی شورای مرکزی

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی