امروز: جمعه 01 شهریور 1398 برابر با 23 آگوست 2019

وضعیت قرمز دانشگاه ویژگی

یکشنبه, 26 مهر 1394 05:38 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(1 رای)
یک سال در دانشگاه ممنوع القلم شده‌ام/ وزیر علوم 30 هزار عنصر فرهنگی را از بلاتکلیفی نجات دهد یک سال در دانشگاه ممنوع القلم شده‌ام/ وزیر علوم 30 هزار عنصر فرهنگی را از بلاتکلیفی نجات دهد

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران شهید اهواز؛

وضعیت قرمز دانشگاه

یک سال در دانشگاه ممنوع القلم شده‌ام

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران شهید اهواز؛

یک سال در دانشگاه ممنوع القلم شده‌ام/ وزیر علوم 30 هزار عنصر فرهنگی را نجات دهد

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: محکومیت یک ساله انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از انتشار هرگونه نشریه یا ممنوع القلم شدن بنده و دوتن از نیروهای فعال نشریه (یونس محمدی و کیانوش کاوی نژاد) و همچنین توقیف دو نشریه "تلنگر" و "یه خط در میون" بدلیل اغراض سیاسی از جمله فشار زیاد رییس اسبق دانشگاه (سال 82 - 84) و تهدید اعضای انجمن اسلامی دانشجویان از دیگر اقداماتی است که علیه ما صورت گرفته است.

میلاد خدری، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگو با خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ با اشاره به وضعیت نابسامانه این دانشگاه گفت: حدود 19 ماه است دانشگاه بدون رئیس اداره می‌شود و این مسئله باعث شده است که 30 هزار دانشجو، استاد و کارمند منتظر انتخاب رئیس دانشگاه هستند.

خدری افزود: همین مسئله باعث مشکلات عدیده ای در بخش های دیگر دانشگاه شده است، 5ماه جلسات شورای فرهنگی برگزار نشده است، حتی نزدیک به چهار ماه است که کمیته ناظر بر نشریات نیز جلسه ای نداشته اند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز همچنین با اشاره به استعفای معاون فرهنگی این دانشگاه گفت: بیش از سه ماه است که دانشگاه به دلیل این استعفا متولی فرهنگی ندارد و برخوردهای تندی از سوی این معاونت با تشکل های دانشجویی شده است.

وی ادامه داد: یکی از اقداماتی که علیه ما صورت گرفته است برخورد با نشریه "صدای دانشجو" است؛ محکومیت یک ساله انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از انتشار هرگونه نشریه یا ممنوع القلم شدن بنده و دوتن از نیروهای فعال نشریه (یونس محمدی و کیانوش کاوی نژاد) و همچنین توقیف دو نشریه "تلنگر" و "یه خط در میون" بدلیل اغراض سیاسی از جمله فشار زیاد رئیس اسبق دانشگاه (سال 82 - 84) و تهدید اعضای انجمن اسلامی دانشجویان از دیگر اقداماتی است که علیه ما صورت گرفته است.

این فعال دانشجویی در پایان افزود: از وزیر علوم می خواهیم هرچه زودتر با تعین تکیلف رئیس دانشگاه، 30 هزار عنصر فرهنگی را از بلاتکلیفی نجات دهد.

2264 بازدید آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1395 14:30
مجموعه های بیشتر: حجاب در دانشگاه »

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی